Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11303
Stary 22.05.2011, 08:30
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
Za to co Pereiko zrobił ma u mnie wielkiego plus! Przedrukowali go na czerwoną kartkę to też im powiedział co o nich sądzi. I pokazał że żyję piłką...
no faktycznie świetnie się zachował, teraz zamiast jednego meczu pauzy będzie miał kilka i osłabił zespół na te kilka meczy, po prostu brawo! z resztą, czy ktoś kłótnią z sędziami dał radę kiedyś zmienić ich decyzje?!
Odpowiedz cytując