pawelwislak napisał(a):

Za to co Pereiko zrobił ma u mnie wielkiego plus! Przedrukowali go na czerwoną kartkę to też im powiedział co o nich sądzi. I pokazał że żyję piłką...
|
no faktycznie świetnie się zachował, teraz zamiast jednego meczu pauzy będzie miał kilka i osłabił zespół na te kilka meczy, po prostu brawo! z resztą, czy ktoś kłótnią z sędziami dał radę kiedyś zmienić ich decyzje?!