Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#565
Stary 22.05.2011, 07:55
Meczu niestety nie oglądnęłem gdyż byłem w robocie. Po przyjściu odrazu włączyłem skróty i chciałem zobaczyć ten ewidentny faul Pareiki na Legioniście. Noi co widzę - żadnego faulu nie ma tylko faul w ataku i to zdecydowany. A czerwona kartka to chyba już głupi żart sędziego. Nie można dyktować karnego za coś takiego , przecież to Legionista wbiegł w stojącego bramkarza i jeszcze czerwona kartka .Oglądając pare razy powtórki utwierdziłem się w przekonaniu że o żadnym faulu i tym bardziej czerwonej kartce nie powinno być mowy...więc ciekawe co sędzia brał przed meczem...
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując