Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11297
Stary 22.05.2011, 05:16
Nie mowcie, ze przy disco-polowych spiewach publicznosci, paplaniu komentatorow slyszeliscie co mowil Pareiko.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 22.05.2011 o godz. 05:34.
Odpowiedz cytując