szczepek19 napisał(a):

O tak,to byłaby bardzo ciekawa opcja,wielu zawodników,którzy nie mogli się przebic w dobrych klubach(w tym przypadku CSKA Moskwa) z pewnością wybiłaby się w Ekstraklasie.
Od siebie dodam:
http://www.transfermarkt.de/de/silvi...ler_88082.html napastnik argentyńskiego Lanus,22 lata,w dzisiejszym meczu wyjazdowym przeciwko Tigre ustrzelił hat-tricka

spory talent..