Wyświetl pojedynczy post
gress
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#562
Stary 22.05.2011, 00:48
Według mnie jeden fakt jest ważny. Pareiko pokazał że mu zależy. Pokazał że jak grać to na pełen etat, nie sfaulował, dostał kartkę więc pokazał swoją złość. Widać że mu zależy na jak najlepszej grze swojej i wynikach Wisły. A to się chwali !



"Bo nasza ARMIA to potęga"
Odpowiedz cytując