Wyświetl pojedynczy post
WCracow
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#561
Stary 22.05.2011, 00:30
Legia grała piach, a my graliśmy dubble-piach. Mozemy nawet przegrać w srode i w sobote, pieprzyć to. Wazne zeby na nastepny sezon ( LM i ekstraklasa ) byc przygotowac na 10000%.
Odpowiedz cytując