Temat
:
[28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45)
Wyświetl pojedynczy post
WCracow
Member
Od: 11.2010
Offline
#
561
22.05.2011, 00:30
Legia grała piach, a my graliśmy dubble-piach. Mozemy nawet przegrać w srode i w sobote, pieprzyć to. Wazne zeby na nastepny sezon ( LM i ekstraklasa ) byc przygotowac na 10000%.
WCracow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WCracow
Znajdź inne posty napisane przez WCracow