Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13113
Stary 22.05.2011, 00:11
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie ani razu nie byłeś na nim? Prawda? Zgadłem

Ostatnia wersja jest taka, że Widzew ma mieć stadion na 30k, a ŁKS na 18k do końca 2013. Ja w to wątpię.

Ostatnia wersja jest taka sama jak od paru lat. Widzew gra tam gdzie gra, ŁKS gra tam gdzie gra. Stadiony niby przyobiecane, tylko nikt nawet dupy nie ruszył, żeby w tym kierunku coś zrobić, a jak Cacek chciał ze swoich stadion budować na Widzewie, to miasto nie chciało mu gruntów z bonifikatą sprzedać. Jeżeli do końca roku ruszy coś z którymkolwiek ze stadionów, to będę szczerze zaskoczony.
Odpowiedz cytując