Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3986
Stary 21.05.2011, 23:28
Do trenera nie można mieć żadnych zastrzeżeń. W tak krótkim czasie zrobić drużynę z nowych grajków która potrafi sięgnąć po mistrza, to jest wyczyn. I nie mówcie że liga słaba, bo to Wisła była w połowie wyścigu w budowie, a inni nie.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując