Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
visa
Member
 
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13111
Stary 21.05.2011, 23:23
O ku....budowany w `25 i remont ostatni w `65 ? To nieźleeee....

W ogóle w Łodzi mają budować jakiś stadion ? Jeden wspólny ( mało realne ), albo jakiś nowy stadion Widzewa czy eŁKSy ? Ktoś coś wie? ?

no nie byłem, i nie wstydzę się jakoś tego. Bo czego ?

Łódź wyłoży kasę na 2 stadiony ?
No jakim cudem ? Z czego niby ?
Manufakture sprzedadzą razem z pracownikami komuś ?
Powód: emj10
Ostatnio edytowane przez visa : 21.05.2011 o godz. 23:45.
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Odpowiedz cytując