O ku....budowany w `25 i remont ostatni w `65 ? To nieźleeee....
W ogóle w Łodzi mają budować jakiś stadion ? Jeden wspólny ( mało realne ), albo jakiś nowy stadion Widzewa czy eŁKSy ? Ktoś coś wie? ?
no nie byłem, i nie wstydzę się jakoś tego. Bo czego ?
Łódź wyłoży kasę na 2 stadiony ?
No jakim cudem ? Z czego niby ?
Manufakture sprzedadzą razem z pracownikami komuś

?