Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#557
Stary 21.05.2011, 23:19
RAF napisał(a):Wyświetl post
Widzisz, ja mam dokladnie na odwrot. Im wiecej razy to ogladalem tym bardziej jestem przekonany ze faulu wogole nie bylo. Przeciez Pareiko ruszyl w strone pilki, zatrzymal sie, i Radovic wpadl na niego. To ja nie rozumiem. Wyszedl do pilki, to co mial potem zrobic? Nalozyc czapke niewidke i znikanc aby Serb nie wpadl na niego? On nie wykonal ruchu w kierunku Serba.
Dokładnie, dla mnie faul w ofensywie Radovicia.


Tyle że po fakcie. A obserwator powie - no cóż zdarza się sędzią popełniać błędy. Dlatego na Euro nie będzie żadnego polskiego sędziego. Wyobraźcie sobie że saper robi często błędy...
Ostatnio edytowane przez sayek89 : 21.05.2011 o godz. 23:22.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując