RAF napisał(a):

|
Widzisz, ja mam dokladnie na odwrot. Im wiecej razy to ogladalem tym bardziej jestem przekonany ze faulu wogole nie bylo. Przeciez Pareiko ruszyl w strone pilki, zatrzymal sie, i Radovic wpadl na niego. To ja nie rozumiem. Wyszedl do pilki, to co mial potem zrobic? Nalozyc czapke niewidke i znikanc aby Serb nie wpadl na niego? On nie wykonal ruchu w kierunku Serba.
|
Dokładnie, dla mnie faul w ofensywie Radovicia.
Tyle że po fakcie. A obserwator powie - no cóż zdarza się sędzią popełniać błędy. Dlatego na Euro nie będzie żadnego polskiego sędziego. Wyobraźcie sobie że saper robi często błędy...