Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
visa
Member
 
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13109
Stary 21.05.2011, 23:08
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe kto wejdzie z I-szej ligi? Wiadomo, ze LKS licencji nie dostanie i chyba dopiero Piast spelni jako tako warunki...smieszna ta nasza kopana, wszystko nie tak jak trzeba. Zamiast najpierw zatroszczyc sie o infrasktrukture, a potem budowac druzyne, to zaczynamy od dupy strony.

A nie może awansować ŁKS i Podbeskidzie i dostać warunkowej licencji na rok czasu ?

Na licencje z I ligi zasługuję tak jak mówisz, Piast, Warta, Górnik Polkowice, nie wiem jak GKS Katowice
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Odpowiedz cytując