For_FuN_ napisał(a):

|
Ciekawe kto wejdzie z I-szej ligi? Wiadomo, ze LKS licencji nie dostanie i chyba dopiero Piast spelni jako tako warunki...smieszna ta nasza kopana, wszystko nie tak jak trzeba. Zamiast najpierw zatroszczyc sie o infrasktrukture, a potem budowac druzyne, to zaczynamy od dupy strony.
|
A nie może awansować ŁKS i Podbeskidzie i dostać warunkowej licencji na rok czasu ?
Na licencje z I ligi zasługuję tak jak mówisz, Piast, Warta, Górnik Polkowice, nie wiem jak GKS Katowice
