63.5 Kg napisał(a):

No to ja bardzo przepraszam ... to Pareiko mial wziasc i uciekac bo akurat ta droga biegl Radovic
No istna bzdura.
|
Nowy sposób na karnego i pozbycie się bramkarza rywali. Wystarczy w niego wlecieć i po problemie. Pluliście się za karnego w meczu u nas, a teraz dajecie pewnik, że karny u was był więc jak to jest? U nas karnego nie powinno być i u was, a już czerwona kartka to zupełna granda.
PS. dobrze, że chociaż Cracovia jest coraz bliżej 1 aniżeli uratowania ekstraklasy. Chociaż jeśli sportowo się nie utrzymają to pewnie zielony stolik przy licencjach znowu się odezwie.