Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13108
Stary 21.05.2011, 23:07
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
No to ja bardzo przepraszam ... to Pareiko mial wziasc i uciekac bo akurat ta droga biegl Radovic

No istna bzdura.

Nowy sposób na karnego i pozbycie się bramkarza rywali. Wystarczy w niego wlecieć i po problemie. Pluliście się za karnego w meczu u nas, a teraz dajecie pewnik, że karny u was był więc jak to jest? U nas karnego nie powinno być i u was, a już czerwona kartka to zupełna granda.

PS. dobrze, że chociaż Cracovia jest coraz bliżej 1 aniżeli uratowania ekstraklasy. Chociaż jeśli sportowo się nie utrzymają to pewnie zielony stolik przy licencjach znowu się odezwie.
Powód: pomyłka
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 21.05.2011 o godz. 23:25.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując