Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44736
Stary 21.05.2011, 23:04
Osobiście bardzo chciałbym widzieć Chaveza dalej w drużynie, a to z tego względu że w tej chwili to i tak najlepszy zawodnik na obronie. Należałoby mu dokupić jeszcze jednego obrońce do środka - ten Grncarow jest całkiem niezłym pomysłem.
Odpowiedz cytując