Wyświetl pojedynczy post
visa
Member
 
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11292
Stary 21.05.2011, 22:45
kornd napisał(a):Wyświetl post
Może ktoś znający rosyjski przełożyć co mówił Siergiej?
ja myślę że on to mówił po estońsku. U nich około 30 % mówi po rosyjsku, poliglotą nie jestem, ale Siergiej raczej po rosyjsku nie krzyczał. Ten język kojarzy każdy ;-).

Aczkolwiek przyłączam się do prośby , jeśli ktoś gawarit pa estonija
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Odpowiedz cytując