kornd napisał(a):

|
Może ktoś znający rosyjski przełożyć co mówił Siergiej?
|
ja myślę że on to mówił po estońsku. U nich około 30 % mówi po rosyjsku, poliglotą nie jestem, ale Siergiej raczej po rosyjsku nie krzyczał. Ten język kojarzy każdy ;-).
Aczkolwiek przyłączam się do prośby , jeśli ktoś gawarit pa estonija