Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Zlatan93
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
5025
21.05.2011, 22:43
Mario Nh
napisał(a):
Przecież nie będzie dopingu.
Nie, skądże! Legia dzisiaj chciała zabłysnąć ale średnio im to wyszło. Do ŁKS'u z Niecieczą jednak im trochę zabrakło.
Zlatan93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zlatan93
Znajdź inne posty napisane przez Zlatan93