Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#553
Stary 21.05.2011, 22:42
Nie można porażki zrzucac na rezerwowy skład, bo wcale taki rezerwowoy nie był. Więc wychodzi, że byli słabsi, albo odpuscili. Obydwa warianty optymizmem nie napawają.
..
Odpowiedz cytując