Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13106
Stary 21.05.2011, 22:34
Ciekawe kto wejdzie z I-szej ligi? Wiadomo, ze LKS licencji nie dostanie i chyba dopiero Piast spelni jako tako warunki...smieszna ta nasza kopana, wszystko nie tak jak trzeba. Zamiast najpierw zatroszczyc sie o infrasktrukture, a potem budowac druzyne, to zaczynamy od dupy strony.
Odpowiedz cytując