DosFan napisał(a):

|
Już wszytko zostało napisane na temat dzisiejszego meczu. Chciałbym tylko zwrócić uwagę na fakt, że zaraz po "Śnie o Warszawie", z głośników popłynęło" Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest..."> Ja wszystko rozumiem,ale to jakieś jaja, że CWKS przed meczem z MISTRZEM Polski puszcza jakieś takie takie życzeniowe piosenki, nie mówiąc o tym że mistrza ostatni raz zdobyli w 2006 roku....
|
Sen o wielkiej Legii dalej jest w ich głowach, na razie to wielki to mają stadion i budżet. Nic poza tym.