Wyświetl pojedynczy post
visa
Member
 
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#551
Stary 21.05.2011, 22:34
DosFan napisał(a):Wyświetl post
Już wszytko zostało napisane na temat dzisiejszego meczu. Chciałbym tylko zwrócić uwagę na fakt, że zaraz po "Śnie o Warszawie", z głośników popłynęło" Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest..."> Ja wszystko rozumiem,ale to jakieś jaja, że CWKS przed meczem z MISTRZEM Polski puszcza jakieś takie takie życzeniowe piosenki, nie mówiąc o tym że mistrza ostatni raz zdobyli w 2006 roku....
Sen o wielkiej Legii dalej jest w ich głowach, na razie to wielki to mają stadion i budżet. Nic poza tym.
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Odpowiedz cytując