visa napisał(a):

no Pawełek pokazałby pewnie fuck`a. Tylko czekaj czekaj...komu ?
Pareiko ma charakter i takich graczy nam trzeba. Jest mecz, są emocje to normalne.
|
Dobra ja to rozumiem, szanuje naszego bramkarza i absolutnie nie mówię , że zrobił coś złego.
Tylko nie rozumie po co ktoś wraca do Pawełka? Jaki ma w tym sens? Nie wszyscy zawodnicy reagują tak nerwowo, ja na przykład nie wyobrażam sobie Meliksona rozwalającego jakieś banery czy też tablice, gdyby sędzia go wywalił z boiska, czy to znaczy , że jest piczką której na niczym nie zależy?
Czy w drugim punkcie napisałem coś niezgodnego z prawdą? Gdyby Cabaj czy Klich zaczęli nam demolować stadion po kartce, to nie wierzę , ze nie pojawiłyby się tu wyzwiska czy nawet głosy , że zawodnikowi należy się kara.