Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 21.05.2011, 22:18
TRoche durne że mecz gdzie by mogło pograć paru młodych to PZPN organizuje jakieś konsultacje młodej repry przez co Nalepa nie może grać..

Mój skład:
-----------Jovanic
Cikos-Czekaj-Chavez-Burliga
-------------Wilk
---------Jirsak-Garguła
Brud--------------------Kirm
-------------Genkov
Odpowiedz cytując