Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#819
Stary 21.05.2011, 22:14
Właśnie do mnie doszło, że tak naprawdę pudzian nie ma szans w mma. Jedyny atut jaki ma to siła, z której nie może za bardzo zrobić pożytku. Te kilka ciosów _bez_gardy powinno było tura powalić, nie wierze że Thompson ma aż taką szczękę, po prostu te ciosy są "normalne".

Kondycja miała być na 2 rundy + 3, niestety nie można się oszukiwać i mówić że taka była. W drugiej rundzie jak tylko zobaczyłem gościa to wiedziałem że to przegra, po godzinie biegania lepiej wyglądam niż on po 5 minutach.

Technika jakkolwiek się polepszyła, to jednak, szczególnie w parterze, bida. Ja już nie mówię o jakiś dźwigniach czy innych cudach, ale podstawowa jakaś umiejętność wywinięcia się, ucieczki, blokowania, przyciągania, cokolwiek. Kurcze, bezradnie wyglądał w tym parterze.

Na tą chwilę nie ma argumentów żeby coś znaczyć w tym sporcie. I teraz 2 wyjścia - albo niech wróci tam, gdzie był mistrzem, albo niech jedzie gdzieś w alpy wysoko i biega codziennie pod górę kilka km i ćwiczy technikę. Szkoda mi gościa, ale cóż.

Mamed, uwielbiam gościa Powodzenia.

*Update - to jest zawodnik światowej klasy. Kropka.
Ostatnio edytowane przez Grzadq : 21.05.2011 o godz. 22:17.
Odpowiedz cytując