Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Aleks
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13103
Stary 21.05.2011, 21:52
Nie wiecie, jak ja chce by mecz Cracovia-Jagiellonia skończył się przegraną Pasów i spadkiem do I ligi(Arka wygrywa z Legią)

Wątpie, że Bełchatów odpuści sobie mecz. W końcu grają o kasę. Im wyżej w tabeli tym lepiej dla Nich. Poza tym żaden z piłkarzy, pewnie niechce odchodzić z GKSu bo mają fajne pieniądze za gre. I do tego, jakby przegrali jakoś przypadkowo jak pare lat temu Lech przegrał u siebie z ŁKS Łódź(czasy dawnej II ligi) to zaczeli by wąchać ten mecz.


Już raz Filipiak kupił sobie miejsce w ekstraklasie(kosztem ŁKS'u) teraz im się nie uda. Co za dużo to nie zdrowo.
Ostatnio edytowane przez Aleks : 21.05.2011 o godz. 21:55.
Odpowiedz cytując