Nie wiecie, jak ja chce by mecz Cracovia-Jagiellonia skończył się przegraną Pasów i spadkiem do I ligi(Arka wygrywa z Legią)
Wątpie, że Bełchatów odpuści sobie mecz. W końcu grają o kasę. Im wyżej w tabeli tym lepiej dla Nich. Poza tym żaden z piłkarzy, pewnie niechce odchodzić z GKSu bo mają fajne pieniądze za gre. I do tego, jakby przegrali jakoś przypadkowo jak pare lat temu Lech przegrał u siebie z ŁKS Łódź(czasy dawnej II ligi) to zaczeli by wąchać ten mecz.
Już raz Filipiak kupił sobie miejsce w ekstraklasie(kosztem ŁKS'u) teraz im się nie uda. Co za dużo to nie zdrowo.