Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#546
Stary 21.05.2011, 21:40
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. To jest skandal co ten sędzia zrobił! Jak usłyszałem komentarz Wieszczyckiego, że on zgadza się z decyzją sędziego to mi się słabo zrobiło...
a po co sluchasz Wieszczyckiego ,przeciez on zawsze .......ił przeciw Wisle
Odpowiedz cytując