Blaszczu16 napisał(a):

|
Dokładnie. To jest skandal co ten sędzia zrobił! Jak usłyszałem komentarz Wieszczyckiego, że on zgadza się z decyzją sędziego to mi się słabo zrobiło...
|
a po co sluchasz Wieszczyckiego ,przeciez on zawsze .......ił przeciw Wisle

