|
Oj tam oceniajmy go przede wszystim za rundę wiosenną gdzie miał dobry skład i długo pracował z zespołem. Tu w 13 meczów ma 26 punktów a wiadomo przez co straciliśmy sporo punktów, brak napastnika za Genkova to dwa mecze i oczywiscie problem z obrona w meczach wyjazdowych, Kielce, Bytom, Legia. Ja wierzę, że gdy wzmonimy się w defensywie i kupimy zmiennika dla Genkowa to Maaskant będzie w stanie zdobyć około 70 punktów plus nie odpaść z rywalami klasy Levadii
Ostatnio edytowane przez MMMMM : 21.05.2011 o godz. 21:34.
|