|
Arka w końcu wygrała mimo wyrównania PB. Dwie kolejki przed końcem sezonu zestaw spadkowy nadal niemożliwy do wskazania. Marnie wygląda przyszłość Arki - gra z nami i ze Śląskiem - a i Legia i Śląsk też nadal o coś grają (chociaż oczywiście bardziej Śląsk).
Marnie wygląda też przyszłość Bytomia: grają z Lechem i z nami, więc znowu dwie drużyny, które o coś grają. Im pomaga, że mają więcej punktów.
Cracovia gra z Jagiellonią i GKSem, czyli ma chociaż jedną drużynę która koło meczu pewnie przejdzie. Coś mi się wydaje, że nie będzie trzeba kombinować z licencjami, żeby utrzymać Cracovię.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 21.05.2011 o godz. 21:13.
|