Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#543
Stary 21.05.2011, 20:55
Tak jak przewidywałem tradycji stało się za dość.

Do wyrzucenia naszego bramkarza mecz był bardzo wyrównany - początek dla Legii potem dla Wisły (co zresztą potwierdzały statystki pokazywane w przerwie)

Czy był karny czy nie dla mnie nie było ale cóż można dyskutować, na pewno nie było czerwonej kartki

Widok Małego uspokajającego Pareikę coś wspaniałego. Sergej widać że to gość z jajami
Przemowa Maaskanta do sędziego miód na serce

Mecz w II połowie nudny jak flaki z olejem – głównie za sprawą Legii która nic nie pokazała
Komentarze w C+ tragedia

Kowalski no cóż myślę że nie trzeba komentować.

Pozytywnie Chaves i Małecki natomiast Tomasz bardzo słabo.
Odpowiedz cytując