|
Tak jak przewidywałem tradycji stało się za dość.
Do wyrzucenia naszego bramkarza mecz był bardzo wyrównany - początek dla Legii potem dla Wisły (co zresztą potwierdzały statystki pokazywane w przerwie)
Czy był karny czy nie dla mnie nie było ale cóż można dyskutować, na pewno nie było czerwonej kartki
Widok Małego uspokajającego Pareikę coś wspaniałego. Sergej widać że to gość z jajami
Przemowa Maaskanta do sędziego miód na serce
Mecz w II połowie nudny jak flaki z olejem – głównie za sprawą Legii która nic nie pokazała
Komentarze w C+ tragedia
Kowalski no cóż myślę że nie trzeba komentować.
Pozytywnie Chaves i Małecki natomiast Tomasz bardzo słabo.
|