Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3686
Stary 21.05.2011, 20:41
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Tak. O ile protest wytrzyma próbę 'przerwy między sezonami'. Zapewne zaczną się naciski C+ i ekstraklasy (bo cierpieć będzie wizerunek CAŁEJ ligi i CAŁEJ polskiej piłki) na rząd, by trochę zluzował. Ponadto Legia i Lech zgarną, gdzieś za pół roku do roku milion w postępowaniu sądowym za skandalicznie antyprawną decyzję o zamknięciu stadionów. Będzie zbliżało się euro, a na meczach reprezentacji bojkot (to jest klucz). Najpierw będzie oburzenie, że nie kochamy Polski i że to skandal. A potem po cichu 'przepraszam'.

Poważnie, to było grane. Jeśli cierpliwości nam starczy to wygramy Bo zwłaszcza na lidze nie ma nas kto zastąpić. Te wszystkie mityczne rodziny, które teraz się rzekomo boją nie istnieją w większej grupie.
Z całym szacunkiem, ale dam sobie rękę uciąć, ze takiemu Basałajowi jest raczej na rękę jak ludzie nie spiewają, bo nie będzie ewentualnych dodatkowych kar. Podejrzewam, że jego nie interesuje czy ty podczas meczu będziesz stał tyłem, siedział w kiblu, za trybuną itp. najważniejsze, że wpływają pieniądze za bilety. Dopóki ludzie przychodzą i kupują bilety, dopóty jest wszystko w porządku.
Odpowiedz cytując