Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1461
Stary 21.05.2011, 20:39
michal napisał(a):Wyświetl post
Jutro w "Cafe Futbol" gościem będzie Stan Valcx. Jakby ktoś miał możliwość nagrania tego programu (bo ja niestety nie mam mozliwosci) i wrzucenia go pozniej tutaj byłbym wdzięczny. Z góry dzieki.
Iple masz? Jak masz to w poniedziałek będzie można obejrzeć.
Odpowiedz cytując