Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5627
Stary 21.05.2011, 20:26
fan01 napisał(a):Wyświetl post
Moze Almeria spadajac do niższej ligi bedzie musiala sprzedac Uchego w koncu? Co pol roku te same tytuly w prasie "Wisła może dostać niespodziewanie duzy zastrzyk gotowki", i co pol roku dupa
Jezeli juz rozpoczales ten watek to w ostatnim meczu Almerii co leciala na C+ komentatorzy mowili, ze po sezonie Kalu Uche odchodzi z Almerii. Nie wiem czy rozwiauje kontrakt czy co ale na 100% tak slyszalem.
Odpowiedz cytując