fan01 napisał(a):

Moze Almeria spadajac do niższej ligi bedzie musiala sprzedac Uchego w koncu? Co pol roku te same tytuly w prasie "Wisła może dostać niespodziewanie duzy zastrzyk gotowki", i co pol roku dupa
|
Jezeli juz rozpoczales ten watek to w ostatnim meczu Almerii co leciala na C+ komentatorzy mowili, ze po sezonie Kalu Uche odchodzi z Almerii. Nie wiem czy rozwiauje kontrakt czy co ale na 100% tak slyszalem.