fcb4 napisał(a):

|
W "PS" pisali że Stan obserwował ostani mecz Anderlechtu z Lokeren.Czyli na to wygląda że w tym meczu być może grał zawodnik z którym negocjujemy i i Stan chce już ostatecznie go zobaczyć w akcji przed transferem.Albo był obserwowany zawodnik z którym planujemy podjąc negocjacje ale jak mówili że planuja skompletowac kadrę przez 10 czerwca to raczje do drugie odpada.
|
a w tamtym meczu Wasyl bramka + asysta
no ale to niezle, nie wiedzialem, ze byl na meczu, jednoznacznie wynika z tego co piszesz ze Wasyl jest blisko Wisly!