na razie powinniśmy wyluzować

bo i tak nie będziemy nic wiedzieć

taki jest Stanisław iż nie mówi nić tylko działa, ma chłop karty przetargowe, bo jak dobrze pójdzie to mogą dojść do 4 rundy el.LM gdyż są rozstawieni. a potem...zobaczymy
Co zrobi Stan..tego nie wiem ale mu ufam, oczekuje wzmocnień i WALKI.
AMEN