Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44723
Stary 21.05.2011, 20:15
Ludzie, Wasyl Wasylem, ale on byl katastrofalnym obrońcą ;]
chyba niektorzy maja slaba pamiec, owszem, w ataku byl swietny, ale lekarstwem na dziury w naszej obronie to by nie byl
Odpowiedz cytując