Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#536
Stary 21.05.2011, 20:11
ludzie wyluzujcie
do 45' bylismy zdecydowanie lepsi, powinnismy prowadzic, niestety Genkow jak to czesto bywa zmarnowal 100% sytuacje...
potem czerwien dla Sergieia, coz, zdarza sie
bez Meliksona nie istniejemy, a ze Maaskant chcial mu dac odpoczac, to mamy efekt ;]

PS: a tak poza tym, to dobrze to Maaskant wykombinowal, dał Skorży wygrac, moze sie utrzyma i znow pomoże nam co nieco ;d
Odpowiedz cytując