|
ludzie wyluzujcie
do 45' bylismy zdecydowanie lepsi, powinnismy prowadzic, niestety Genkow jak to czesto bywa zmarnowal 100% sytuacje...
potem czerwien dla Sergieia, coz, zdarza sie
bez Meliksona nie istniejemy, a ze Maaskant chcial mu dac odpoczac, to mamy efekt ;]
PS: a tak poza tym, to dobrze to Maaskant wykombinowal, dał Skorży wygrac, moze sie utrzyma i znow pomoże nam co nieco ;d
|