Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 21.05.2011, 20:02
2 minuty do końca meczu, Wiślacy wygrywają 5:4. Trzymajmy kciuki!

Mamy finał ! 6:4

Świetna bramka naszego bramkarza
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 21.05.2011 o godz. 20:07.
Odpowiedz cytując