vote-for-mikey napisał(a):

|
Tyś widział jakikolwiek mecz Paljicia? Choćby dzisiejszy? Dowolny piłkarz (prawdziwy piłkarz) kręci nim jak chce, do tego od początku grania na obronie ma problem z wybijaniem piłka - wybija ją pod nogi przeciwnika na 30 metrze..
|
Myślę, że wszyscy widzieli jak go ogrywali. Nie zmienia to jednak faktu, iż mógłby być solidnym zmiennikiem dla dobrego LO
