Nie ma to jak 88 minuta na Kauflandzie przy ul Kaluzy ,jest 2;1 dla Widzewa a nieobrzezani zamiast wspierac zespol spiewaja WTSK
to prawdziwi kibcie ktorzy wspomagaja swoich pilkarzy
z drugiej strony ten protest z dupy wychodzi
Jaga nie dopinguje
Gornik nie dopinguje do 70 minuty ,potem choralne spiewy
Legia bawi sie w szydere i robi zabawe w plaze
Beznapletkowcy z Widzewem doping caly mecz (zreszta ich pomruk ciezko nazwac dopigniem)
kazdy inaczej a to nam nie pomaga......