Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13099
Stary 21.05.2011, 19:49
Nie ma to jak 88 minuta na Kauflandzie przy ul Kaluzy ,jest 2;1 dla Widzewa a nieobrzezani zamiast wspierac zespol spiewaja WTSK

to prawdziwi kibcie ktorzy wspomagaja swoich pilkarzy

z drugiej strony ten protest z dupy wychodzi

Jaga nie dopinguje
Gornik nie dopinguje do 70 minuty ,potem choralne spiewy
Legia bawi sie w szydere i robi zabawe w plaze
Beznapletkowcy z Widzewem doping caly mecz (zreszta ich pomruk ciezko nazwac dopigniem)

kazdy inaczej a to nam nie pomaga......
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując