Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13098
Stary 21.05.2011, 19:47
Jeśli z Arsenalem to był sparing to co można powiedzieć o dzisiejszym Derby Polski? Przed stadionem piknik, na stadionie plaża, na boisku... a nie chcę być uszczypliwy

Widzę, że niektórym na forum ciśnienie skoczyło, ale sądzę, że niepotrzebnie. Mecz bez większego znaczenia, a za tydzień będziecie mieć radosny dzień.

PS. Nie powiem, ale Kononowicz na żywo wygląda jeszcze bardziej przekomicznie niż na zdjęciach. Na prezydenta go!
Odpowiedz cytując