Jeśli z Arsenalem to był sparing to co można powiedzieć o dzisiejszym Derby Polski? Przed stadionem piknik, na stadionie plaża, na boisku... a nie chcę być uszczypliwy
Widzę, że niektórym na forum ciśnienie skoczyło, ale sądzę, że niepotrzebnie. Mecz bez większego znaczenia, a za tydzień będziecie mieć radosny dzień.
PS. Nie powiem, ale Kononowicz na żywo wygląda jeszcze bardziej przekomicznie niż na zdjęciach. Na prezydenta go!