KMZ napisał(a):

Wydaje mi się, że przyjście Wasilewskiego do Nas , było by naszym rozwiązaniem na temat Wierzy Babel w obronie , dość, że umie wiele języków (sporo lat w Belgii) , to jeszcze Chłopak z sercem do walki i charakterem myślę, że ten POLAK , byłby naszym sercem drużyny (jesli sobol jest kregosłupem)
|
I do tego Krakus. Tyle, że Gumior
Acapelo napisał(a):

|
Pareiko Jovanic Wasilewski Cikos Chavez Jaliens Bunoza xxx Paljic i sprawa obrony załatwiona. I to za małą kasę.
|
Tyś widział jakikolwiek mecz Paljicia? Choćby dzisiejszy? Dowolny piłkarz (prawdziwy piłkarz) kręci nim jak chce, do tego od początku grania na obronie ma problem z wybijaniem piłka - wybija ją pod nogi przeciwnika na 30 metrze.
Acapelo napisał(a):

|
Wawrzyniak nigdy nie będziesz Wiślakiem
|

Jeśli by przeszedł, to wątpię żeby się starał.