Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44718
Stary 21.05.2011, 19:41
KMZ napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że przyjście Wasilewskiego do Nas , było by naszym rozwiązaniem na temat Wierzy Babel w obronie , dość, że umie wiele języków (sporo lat w Belgii) , to jeszcze Chłopak z sercem do walki i charakterem myślę, że ten POLAK , byłby naszym sercem drużyny (jesli sobol jest kregosłupem)
I do tego Krakus. Tyle, że Gumior

Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Pareiko Jovanic Wasilewski Cikos Chavez Jaliens Bunoza xxx Paljic i sprawa obrony załatwiona. I to za małą kasę.
Tyś widział jakikolwiek mecz Paljicia? Choćby dzisiejszy? Dowolny piłkarz (prawdziwy piłkarz) kręci nim jak chce, do tego od początku grania na obronie ma problem z wybijaniem piłka - wybija ją pod nogi przeciwnika na 30 metrze.

Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Wawrzyniak nigdy nie będziesz Wiślakiem
Jeśli by przeszedł, to wątpię żeby się starał.
.
Odpowiedz cytując