Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KMZ
Senior Member
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice
Offline
#
44715
21.05.2011, 19:32. ;]
i teraz pewnie się ze Mną nie zgodzicie ale Wawrzyniak nie byłby złym pomysłem - WASIL - CHAVEZ - (TEN MŁODY Z WHU)/Jaliens/Bunoza - Wawrzyniak ?
KMZ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KMZ
Znajdź inne posty napisane przez KMZ