|
Nie zagra nie tylko Pareiko , ale także Paljic i Jirsak (za kartki ) . Dodatkowo moze nie wyleczyć się Jaliens.
Nie mam pojęcia kto zagra za Paljicia , ale obstawiam Burlige .
Na pewno zagramy lepszy mecz niż z Legią , tyle można powiedziec na dzisiaj .
|