Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 21.05.2011, 19:21
Nie zagra nie tylko Pareiko , ale także Paljic i Jirsak (za kartki ) . Dodatkowo moze nie wyleczyć się Jaliens.

Nie mam pojęcia kto zagra za Paljicia , ale obstawiam Burlige .

Na pewno zagramy lepszy mecz niż z Legią , tyle można powiedziec na dzisiaj .
Odpowiedz cytując