Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13092
Stary 21.05.2011, 19:01
Hm.. ok, mój błąd Ale jestem pewien, ze byla mowa o tym, ze maja taka zmiane wprowadzic do regulaminu ;/
to trzeba miec nadzieje, ze tylko Polonia Bytom nie dostanie licencji (bo to chyba prawie pewne jest?), Arka dzisiaj wygra, a Cracovia jednak nie wygra meczu do konca sezonu... małe szanse, małe...
Odpowiedz cytując