Hm.. ok, mój błąd

Ale jestem pewien, ze byla mowa o tym, ze maja taka zmiane wprowadzic do regulaminu ;/
to trzeba miec nadzieje, ze tylko Polonia Bytom nie dostanie licencji (bo to chyba prawie pewne jest?), Arka dzisiaj wygra, a Cracovia jednak nie wygra meczu do konca sezonu... małe szanse, małe...