CMSNero napisał(a):

|
pewnie ze fajnie bylo by wygrac dzis - ale wygralismy z Lechem i parchatymi - Mistrz przypieczetowany a moze i Craxa poleci - swietne transfery w zimie - pewnie rownie ciekawe beda niebawem - w 100% jestem zadowolony z tego sezonu ....
|
tez jestem zadowolony z sezpnu i to bardzo, ale.... pewna ryska jest. Brak zaangazowania w Bielsku Bialej i teraz w Warszawie. Boje sie ze z takim podejsciem w pucharach znow przydazy nam sie Levadia czy inny Karabach.