|
Szałachowski : "Legia zagrała na 100% mozliwosci"
Wisła zagrała nawet nie na 50% , co większość nawet pikarzy przyzna
każdy wie , że gdyby okoliczności były inne i ten mecz decydował by o mistrzostwie i wynik byłby inny i gra
Ostatnio edytowane przez Karherop : 21.05.2011 o godz. 19:02.
|