Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#529
Stary 21.05.2011, 18:57
Szałachowski : "Legia zagrała na 100% mozliwosci"

Wisła zagrała nawet nie na 50% , co większość nawet pikarzy przyzna


każdy wie , że gdyby okoliczności były inne i ten mecz decydował by o mistrzostwie i wynik byłby inny i gra
Ostatnio edytowane przez Karherop : 21.05.2011 o godz. 19:02.
Odpowiedz cytując