Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#525
Stary 21.05.2011, 18:48
RAF napisał(a):Wyświetl post
FraMat,

Z Chavezem mam mieszane uczucia. On jest bardzo wolny. Bardzo. Dzisiaj byl objezdzany niemilosiernie. Fakt, ratowal sie wslizgami (przewaznie dobrymi) ale przy drugiej bramce wslizg nie wyszedl i Legionista wyszedl prawie sam na sam. Trzeba obiektywnie przyznac ze dzis trzymal nasza defensywe, nie wywalal pilek w kosmos. Tylko ta szybkosc. Lepsi technicznie rywale by to wykorzystali. Szalachowski wykorzystal.
Dlatego musi grać w parze z drugim środkowym obroncą a nie z Kowalskim
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując