fan01 napisał(a):

@!!IRIVER!!
było pisane sto razy, ze od tego roku przy nie przyznaniu licencji dla ktoregos klubu awansuje trzecia druzyna 1.ligi.
|
Napisz jeszcze dwieście, a potem przeczytaj regulamin.
Dzięki fialo za wyręczenie
Swoją drogą, mogłoby dzisiaj Bielsko stracić punkty, byłaby ciekawa walka o 2.miejsce między Flotą a Podbeskidziem. Z jednej strony życzę Bielszczanom jak najlepiej, ale kolejny klub z Pomorza, daleki i ciekawy wyjazd byłby czymś fajnym, oryginalnym dla naszej Ekstraklasy.