Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13091
Stary 21.05.2011, 18:44
fan01 napisał(a):Wyświetl post
@!!IRIVER!!
było pisane sto razy, ze od tego roku przy nie przyznaniu licencji dla ktoregos klubu awansuje trzecia druzyna 1.ligi.
Napisz jeszcze dwieście, a potem przeczytaj regulamin.

Dzięki fialo za wyręczenie

Swoją drogą, mogłoby dzisiaj Bielsko stracić punkty, byłaby ciekawa walka o 2.miejsce między Flotą a Podbeskidziem. Z jednej strony życzę Bielszczanom jak najlepiej, ale kolejny klub z Pomorza, daleki i ciekawy wyjazd byłby czymś fajnym, oryginalnym dla naszej Ekstraklasy.
Odpowiedz cytując