skeba napisał(a):

|
Za sezon-dwa nikt nie będzie pamiętal ile mielismy porazek, tylko ze Wisla ma juz 13 tytulow i wkrotce przegonimy cala stawke i bedziemy hagemonem !!!
|
Jak ja lubię takie wpisy

Hegemon w kraju w którym Mistrz gra na poziomie drużyn ze środka tabeli takich lig jak estońskiej, kazachskiej, azerskiej czy gruzińskiej, tak - brzmi to dumnie
