Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#524
Stary 21.05.2011, 18:42
skeba napisał(a):Wyświetl post
Za sezon-dwa nikt nie będzie pamiętal ile mielismy porazek, tylko ze Wisla ma juz 13 tytulow i wkrotce przegonimy cala stawke i bedziemy hagemonem !!!
Jak ja lubię takie wpisy Hegemon w kraju w którym Mistrz gra na poziomie drużyn ze środka tabeli takich lig jak estońskiej, kazachskiej, azerskiej czy gruzińskiej, tak - brzmi to dumnie
Odpowiedz cytując