Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#523
Stary 21.05.2011, 18:38
A ja w innym tonie niż większość. Ten mecz nie pokazał braku ambicji, tylko brak umiejętności piłkarskich kilku zawodników. Po prostu jak cały zespół gra na 100% to pewne braki można ukryć, jest odpowiednia asekuracja itp. Dzisiaj trzeba było zagrać umiejętnościami i gdyby one były to Legia została by powieziona. Cikos i Paljic bez asekuracji popełniali błędu, Kowalski może i chciał ale piłkarsko jest słaby, Jirsak i Sivakov zupełnie nieprzydatni (więc praktycznie byliśmy pozbawieni środka pola). I tak to wychodzi, dzisiaj nie ma co lamentować bo wyszło to o czym mówiliśmy. Że trzeba wzmocnić obronę, że przydał by się ktoś do środka pola, zmiennik dla skrzydłowych i napastnika.

Barcelona czy Manchester też w wielu spotkaniach nie grają na 100%, wygrywają je umiejętnościami piłkarskimi. To samo przykład Lecha z tego sezonu, w Europie na maksa i to dawało efekty ale liga odpuszczona i pojawiły się problemy.
Dlatego jeśli chodzi o wzmocnienia to niech to będzie 3 zawodników ale takich co grać w piłkę potrafią.
Odpowiedz cytując