Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13088
Stary 21.05.2011, 18:29
Duzo lepiej, zeby Polonia dzisiaj wygrała - zrobila by 4 punkty przewagi i Cracovia musiala by wygrac i zremisowac w dwoch ostatnich meczach.
Tak ten terminarz sie ulozyl, ze Arka i Polonia Bytom graja do konca takie mecze, ze moga ani jednego punktu do konca nie zrobic - sama czołówka, walczaca o puchary (chyba, ze jednak spiskowcy maja racje, ze niektore druzyny po prostu nie chca w tych pucharach grac )
Jaga dzisiaj pokazala, ze jednak jej zalezy na pudle, wiec w Krakowie moga zagrac jak dzis. Bełchatów to jest wielka zagadka, moze beda sie chcieli odegrac po ostatniej kompromitacji z Cracovia ('czuje sie jak .....a po gang bangu'), a moze beda juz na wakacjach wtedy. Cracovia ugra wg mnie 1-3 punkty do konca jeszcze, obawiam sie ze dorobek punktowy Arki i Polonii ustali sie juz po dzisiejszym meczu

@!!IRIVER!!
było pisane sto razy, ze od tego roku przy nie przyznaniu licencji dla ktoregos klubu awansuje trzecia druzyna 1.ligi.
Odpowiedz cytując