Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#520
Stary 21.05.2011, 18:27
Cytat:
Smiejecie sie z 11 porazek Legii, a sami mamy 7 w 28 kolejkach i z takim podejsciem spokojnie mozna(z dysko pewnie bedzie wtopa) dobic do 9...
Za sezon-dwa nikt nie będzie pamiętal ile mielismy porazek, tylko ze Wisla ma juz 13 tytulow i wkrotce przegonimy cala stawke i bedziemy hagemonem !!!
Odpowiedz cytując