Cytat:
|
Smiejecie sie z 11 porazek Legii, a sami mamy 7 w 28 kolejkach i z takim podejsciem spokojnie mozna(z dysko pewnie bedzie wtopa) dobic do 9...
|
Za sezon-dwa nikt nie będzie pamiętal ile mielismy porazek, tylko ze Wisla ma juz 13 tytulow i wkrotce przegonimy cala stawke i bedziemy hagemonem !!!