Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#519
Stary 21.05.2011, 18:26
skeba napisał(a):Wyświetl post
To nie ta Legia co kiedyś. Teraz to był zwykły mecz. Bardziej boli 2-0 z Górnikiem u siebie, niż z Legią na wyjeżdzie, gdy mamy juz mistrzostwo. Wstyd byloby przegrac wyzej, niz 4-0.

Wygralismy lige, wygralismy dwumecz. Pokonalismy 2 razy Cracovie, ktora na 80% spadnie. Czego wy chcecie. Miec sezon jak Porto 26-4-0 ?

Tak samo to nie jest ta sama Wisła co kiedyś! Jaki k...a zwykly mecz?
To że mamy mistrzostwo nie znaczy że mamy olac powtarzam jeden z prestizowych meczy w sezonie
Po tym właśnie sie poznaje czy zespół ma charakter i jaja zagrac na 100% mając mistrzostwo!

Zresztą z takim podejściem żebyś sie nie obudził z ręką w nocniku w 2 runidzie kwalifikacji!
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując